• Ви знаходитесь тут:

• Паспорт нашого садка

/Files/images/IMG_20180816_104852.jpg

Херсонський заклад дошкільної освіти № 35
Херсонської міської ради «БАРВІНОК»

м. Херсон, вул. І. Кулика 145, тел. (0552) 51 – 73 – 53

Ясла-садок відкрито у листопаді 1968 року.

Починаючи з трьох років діти профільних груп поглиблено займаються образотворчим мистецтвом і англійською мовою.
Навчання проводиться по підгрупам з урахуванням вікових особливостей дітей, має виражену соціокультурну спрямованість.
В закладі згуртовано творчий колектив однодумців, який системно працює над формуванням позитивного іміджу сучасного дошкільного закладу художньо-естетичного напрямку.
Наше кредо: «Талант створити не можна, але можна виховати культуру, на якій зросте і розквітне талант».
Пріоритетним напрямком педагогічної діяльності Херсонського ЗДО № 35 є комплексний підхід до естетичного виховання дошкільнят – збалансованості в житті дитини різних сфер життєдіяльності та форм активності.
Педагогічний колектив створює сприятливі умови для гармонійного поєднання інтелектуального розвитку обдарованої дитини з її фізичним, соціальним та морально-духовним розвитком.
Основні лінії розвитку естетичного виховання (образотворче мистецтво, музика, естетика побуту та відносин, сприйняття природи, художня праця) спрямовані на розкриття та вдосконалення творчого потенціалу особистості дитини, формування компетентності у мистецькій діяльності та емоційно-ціннісного ставлення до навколишнього.
Дошкільний заклад впроваджує новітні технології, різноманітні форми розвитку дошкільнят та зорієнтований на розширення спектру запитів, потреб і вимог родини.

Функціонує 12 груп:

І молодша №5 – від 1-х до 2-х років – 17 дітей,