/Files/images/маленький.jpg

В яслах-садку працюють 22 педагоги. З них повну вищу освіту мають 13 чоловік, базову вищу - 9 чоловік.
Якісний склад педагогічних працівників ясла-садка на сьогоднішній день розподілився таким чином:
- «спеціаліст вищої категорії» - 1 чол. (4,55%);
- «спеціаліст І категорії» - 5 чол. (22,75%);
- «спеціаліст ІІ категорії» - 1 чол. (4,55%);
- «спеціаліст» - 15 чол. (68,25%).

Видатні педагоги ясла-садка: музичний керівник Сковородко В.І., вчитель англійської мови Найдьонова Н.М., вихователі Чекіна С.П. та Шевченко О.Л.
Освітній процес ясла-садка ведеться українською мовою. В ясла-садку функціонують 5 груп загального розвитку дітей, 1 логопедична група, 4 профільні групи художньо-естетичного розвитку, в яких надаються додаткові освітні послуги: образотворче мистецтво (4 рази на тиждень), англійська мова (2 рази на тиждень).
В ясла-садку організовано роботу 10 різних гуртків, а саме: „Пластилінові фантазії”, „Паростки творчості”, Здоровійко”, „Добрі вчинки для кожної дитинки”, „Веселі пухнастики”, „Загадкові силуети”, Малята-здоровята”, Школа шляхетності”, „Ріднокрай”, „Світ театру”.
Безпосереднє керівництво роботою ясла-садка здійснює його директор.
Постійно діючим колегіальним органом у ясла-садку є педагогічна рада. Органом громадського самоврядування ясла-садка є загальні збори колективу закладу та батьків. У період між загальними зборами діє рада ясла-садка.