/Files/images/маленький.jpg

В яслах-садку працюють 28 педагоги. З них повну вищу освіту мають 18 чоловік, базову вищу - 10 чоловік.
Якісний склад педагогічних працівників ясла-садка на сьогоднішній день розподілився таким чином:
- «спеціаліст вищої категорії» - 2 чол. (7%);
- «спеціаліст І категорії» - 7 чол. (25%);
- «спеціаліст» - 19 чол. (68%).

Видатні педагоги ясла-садка: вчитель англійської мови Найдьонова Н.М., вихователі Чекіна С.П. та Шевченко О.Л.
Освітній процес ясла-садка ведеться українською мовою. В ясла-садку функціонують 4 групи загального розвитку дітей, 1 логопедична група, 2 інклюзивні групи, 4 профільні групи художньо-естетичного розвитку, в яких надаються додаткові освітні послуги: образотворче мистецтво (4 рази на тиждень), англійська мова (2 рази на тиждень).
В ясла-садку організовано роботу 9 різних гуртків, а саме:"Вправні язички"-Харламенко Л.І.,"Світ театру"- Грушко О.В., "Спортивні кошенята"- Лебеда К.В, "Казкова мозаїка"- Татаровська О.В., "Паперова фантазія" Негреба Т.В., "Казковий Дивосвіт"- Міщенко А.І., "Ріднокрай"- Шевченко О.Л., "Відкриття свого "Я"- Чекіна С.П., "Школа шляхетності"- Макарова Л.М.

Педагоги 28. Спеціаліст - 19. Спеціаліст І категорії - 7. Спеціаліст вищої категорії - 2.

Безпосереднє керівництво роботою ясла-садка здійснює його директор.
Постійно діючим колегіальним органом у ясла-садку є педагогічна рада. Органом громадського самоврядування ясла-садка є загальні збори колективу закладу та батьків. У період між загальними зборами діє рада ясла-садка.