Спортивні змагання до Дня Збройних Сил України

2017-12-07

/Files/images/712/IMG_3049.JPG

7 грудня вихованці старшої групи №8 (вихователі Лала М. П., Міщенко А. І.) змагалися у силі, витривалості та спритності, демонстували справжній бойовий дух. Вправні хлопчики й дівчата долали перешкоди, стрибали на "конях", були саперами, стрілками.

/Files/images/712/20171207_121733.jpg Вболівальники молодшої профільної групи №9 (вихователь Шевченко О. Л.) приготували для майбутніх і нинішніх захисників танцювальний флешмоб та підбадьорювали гравців.

/Files/images/712/IMG-3c5385006fa43360c97a5dbc73ef2c7a-V.jpg В цей день діти склали свою шану і вдячність військовослужбовцям Збройних Сил України, тим паче, що капітанами команд були військові Збройних Сил України, молодший сержант Гунченко Д. В. та молодший лейтенант Лала В. М., які побажали усім малятам бути відважними, як запорізькі козаки, сміливими, як українські воїни, дружити зі спортом і стати гідними громадянами нашої держави, нашої України!

Саме такі заходи, які стали традицією в нашому ясла-садку, виховують майбутнього захисника Вітчизни та формують в дітей активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.