• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Паспорт нашого садка

/Files/images/IMG_20180816_104852.jpg

Херсонський ясла-садок №35 комбінованого типу
з профільними групами художньо-естетичного розвитку
Херсонської міської ради «БАРВІНОК»

м. Херсон, вул. І. Кулика 145, тел. (0552) 51 – 73 – 53

Ясла-садок відкрито у листопаді 1968 року.

Починаючи з трьох років діти профільних груп поглиблено займаються образотворчим мистецтвом (4 рази на тиждень) і англійською мовою (2 рази на тиждень).
Навчання проводиться по підгрупам з урахуванням вікових особливостей дітей, має виражену соціокультурну спрямованість.
В яслах-садку згуртовано творчий колектив однодумців, який системно працює над формуванням позитивного іміджу сучасного дошкільного закладу художньо-естетичного напрямку.
Наше кредо: «Талант створити не можна, але можна виховати культуру, на якій зросте і розквітне талант».
Всього в яслах-садку працює 28 педагоги:
 спеціаліст вищої категорії – 2 педагог;
 спеціаліст І категорії – 7 педагоги;
 спеціаліст – 19 педагогів.
Пріоритетним напрямком педагогічної діяльності Херсонського ясел-садка № 35 комбінованого типу з профільними групами художньо-естетичного розвитку є комплексний підхід до естетичного виховання дошкільнят – збалансованості в житті дитини різних сфер життєдіяльності та форм активності.
Педагогічний колектив створює сприятливі умови для гармонійного поєднання інтелектуального розвитку обдарованої дитини з її фізичним, соціальним та морально-духовним розвитком.
Досягнення колективу ясел-садка:
 почесна грамота "Флагмани освіти України" за вагомий внесок у справу навчання та виховання молоді, сприяння духовному збагаченню нації.
Ясла-садок працює над проблемою «Музейне освітнє середовище – джерело формування національної свідомості і художньо-естетичного розвитку вихованців та їх родин».
Основні лінії розвитку естетичного виховання (образотворче мистецтво, музика, естетика побуту та відносин, сприйняття природи, художня праця) спрямовані на розкриття та вдосконалення творчого потенціалу особистості дитини, формування компетентності у мистецькій діяльності та емоційно-ціннісного ставлення до навколишнього.
Навчально-виховний процес побудовано за програмами, рекомендованими МОН України, за власними програмами образотворчого мистецтва, англійської мови та музичного виховання, які підтримані Херсонським НМЦ і узгоджені Південноукраїнським Регіональним інститутом післядипломної освіти.
Дошкільний заклад впроваджує новітні технології, різноманітні форми розвитку дошкільнят та зорієнтований на розширення спектру запитів, потреб і вимог родини.
19 березня 2008 року в яслах-садку урочисто відкрився Центр дитячої творчості «Перлинки», в якому діти із задоволенням малюють, знайомляться з творами мистецтва, грають на музичних інструментах, інсценують казки.
З вересня 2004 року у садку функціонує міні-музей Херсонщини. З кожним роком спільними зусиллями педагогів та батьків вихованців, він розширюється і поповнюється новими експонатами. Сьогодні в нашому музеї можна побачити такі експозиції:
 «Історія заснування Херсона»;
 «Велика Вітчизняна війна у нашому місті»;
 «Сучасний Херсон та символіка міста»;
 «Природні зони Херсонщини»;
 «Історія дитячого садка»;
 краєзнавчо-етнографічна експозиція «Бабусина світлиця»;
 пересувний «Музей ляльок».
Діти старших груп проводять в музеї екскурсії для молодших дошкільнят і гостей закладу не тільки українською, а і англійською мовами.

Кiлькiсть переглядiв: 1091

Коментарi

 • Шаповалов

  2015-09-12 15:51:51

  Чому на сайті відсутні дані про е-мейл? Гадаю, що це він - javorskaja.irina@rambler.ru...

 • Охрименко Екатерина

  2014-11-12 13:57:54

  Охрименко Екатерина Евгеньевна Личные данные 22 года, не замужем Контактная информация тел.: +3(095)36 -91-951 адрес: г. Херсон, ул. Крымская дом148 кв.73 Цель Устроиться на интересную, творческую работу с достойной оплатой и перспективой карьерного роста. Образование 2009-2014 - Херсонский государственный университет. Специальность: «Изобразительное искусство». Средний балл зачетной книжки: 4,4. 1998-2008 – ЗОШ №48. Опыт работы и полученные профессиональные навыки (практика) 2009-2014 г. – работа на частных заказах 2013-2014г – практика в ЗОШ №32, должность – учитель изобразительного искусства и художественной культуры...